FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Aby zapisać się na zajęcia grupowe, należy założyć konto klubowicza w recepcji klubu lub też poprzez rejestrację na naszej stronie internetowej.
Rejestracja na stronie obywa się poprzez odebranie darmowej wejściówki do klubu (ODBIERZ FREEPASS).
Następnie podczas pierwszej wizyty u nasz Konsultant połączy kartę wraz z panelem klienta co umożliwi zapis na zajęcia w przyszłości.

Tak, trzeba mieć własną kłódkę, aby na czas treningu zamknąć rzeczy w szafce. Klubowicze, mogą dokonać zakupu kłódki w recepcji klubu lub wypożyczyć kłódkę po uiszczeniu bezzwrotnej opłaty 10 zł.

Karnety roczne (SKYFIT OPEN 12 M, SKYFIT OPEN 12+1, SKYFIT OPEN 1Y 1099 ZŁ) w skali roku można zawiesić jednorazowo na 28 dni lub na dwa razy po 14 dni.

Nieletni może korzystać samodzielnie z siłowni po uprzednio podpisanej zgodzie przez rodzica/opiekuna prawnego. Zgoda ta dotyczy nieletnich w wieku od 16 do 18 lat.

Osoby niepełnoletnie do 12. roku życia mogą uczestniczyć w klubie wyłącznie w zajęciach przeznaczonych dla dzieci.
Osoby niepełnoletnie powyżej 12. roku życia do 16. roku życia mogą korzystać z siłowni pod opieką osoby dorosłej lub z zajęć grupowych po uprzednio wyrażonej zgodzie rodzica. Rejestracji osoby niepełnoletniej można dokonań wyłącznie w recepcji klubu po okazaniu legitymacji uczniowskiej.

Aplikacja mobilna klubu SKYFIT to efitnessapp, którą należy pobrać z App Store lub Google Play.

Aby zalogować się do aplikacji w pole login należy wpisać swój adres mailowy podany podczas pierwszej rejestracji na stronie lub numer PESEL. Hasło do aplikacji zostało wygenerowane i wysłane automatycznie na maila.

Na zajęcia zapisujemy się najwcześniej 48 godzin przed planową godziną rozpoczęcia zajęć.

Najpóźniej z zajęć można wypisać się 2 godziny przed planowaną godziną rozpoczęcia.

W przypadku gdy Klient co najmniej 3-krotnie zapisze się na zajęcia grupowe, na który następnie się nie stawi, SKYFIT może przez okres kolejnych 30 dni od ostatnich zajęć grupowych, na których Klient się nie stawił, odmawiać przyjmowania od tego Klienta zapisów na kolejne zajęcia przez okres 7 dni.

Jak najbardziej tak. Od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-22:00 oraz 10:00-16:00 weekendy na terenie klubu pełni dyżur Trener personalny, który jest dostępny dla naszych klubowiczów.

Honorujemy kartę MULTISPORT PLUS, MULTISPORT SENIOR, MULTISPORT KIDS, MULTISPORT STUDENT, FIT PROFI, FIT SPORT, MEDICOVER i PZU.

Przepisanie karnetu na kogoś innego czyli tak zwana cesja to koszt 50 zł.

Z sauny mogą korzystać zarówno posiadacze naszych kart członkowskich jak i kart partnerskich.
Sauna włączona jest w tygodniu w godzinach 16:00-22:00, weekendy 8:00-14:00. Poza wyszczególnionymi godzinami sauna czynna na życzenie klienta.

Pełen grafik zajęć znajduje się na naszej stronie internetowej www.skyfit.pl w zakładce GRAFIK ZAJĘĆ

Aby skorzystać z darmowej wejściówki należy wejść na naszą stronę internetową www.skyfit.pl, następnie w prawym górnym rogu wybrać odbierz FREE PASS –> wybrać datę kiedy chcemy skorzystać z darmowego wejścia → kliknąć DALEJ → uzupełnić swoje dane → potwierdzić chęć zakupu – > wybrać opcję KUP I ZAPŁAĆ.

Karnet można zakupić tylko i wyłącznie na recepcji klubu.

Karnety SKYFIT są karnetami imiennymi, czyli może korzystać z niego tylko osoba, która go zakupiła.